Transport maszyn Żyrardów

Transport maszyn Piastów

Transport maszyn Piastów Dysponujemy specjalistyczną flotą pojazdów, dzięki której jesteśmy w stanie zrealizować transport artykułów ponadgabarytowych. Organizowany przez nas transport jest bezpieczny i zgodny z przepisami prawa.

Transport niskopodłogowy Piastów.

Jest to transport ponadgabarytowy, który odnosi się do ładunków, których wymiary przekraczają normy prawne panujące na drogach dopuszczonych do ruchu.

Głównie transportujemy maszyny rolnicze oraz maszyny budowlane. Przykładowe maszyny rolnicze to kombajny, ciągniki oraz przyczepy rolnicze. W przypadku maszyn budowlanych może to być: betoniarka, koparka lub wózki widłowe. Oczywiście są to tylko przykłady, gdyż tak naprawdę ogranicza nas tylko waga i rozmiar maszyny. Warto wiedzieć, że ładowność transportu niskopodłogowego sięga kilkudziesięciu ton.

Transport maszyn Piastów

Transport maszyn Piastów

Transport maszyn Piastów to usługa wykonywana w Piastów i okolicach. Oferujemy kompleksową pomoc w transporcie maszyn rolniczych i budowlanych. Nie tylko na terenie Piastów, lecz również w innych obszarach kraju. W celu dokładnego omówienia możliwości transportowych najlepiej skontaktować się telefonicznie: +48 602 220 981

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *