Firmy rozbiórkowe Żyrardów

Firmy rozbiórkowe Milanówek

Firmy rozbiórkowe Milanówek wykonują prace rozbiórkowe na terenie Milanówek i okolic. Jeśli poszukujesz firmy oferującej wyburzanie i rozbiórkę budynków to dobrze trafiłeś.

Świadczymy usługi z zakresu kompleksowej rozbiórki obiektów budowalnych. Wszystkie prace przeprowadzamy szybko, bezpiecznie i niezawodnie. Jest to możliwe dzięki wykwalifikowanej kadrze. Dopełnieniem naszych kwalifikacji jest specjalistyczny sprzęt, bez którego wykonania rozbiórki nie byłoby możliwe.

Dysponujemy:

  • szczękami tnąco-kruszącymi,
  • młotami hydraulicznymi,
  • młotami wyburzeniowymi
  • łyżkami od koparek
  • oraz szeroką flotą ciężkich pojazdów budowlanych.

Metoda rozbiórki dopasowana do indywidualnych potrzeb

Gwarantujemy profesjonalne podejście do powierzonych zadań. Przed przystąpieniem do prac dokładnie analizujemy określony projekt wyburzeniowy. Wszystkie prace są wykonywane w zgodzie z wymogami kierownika budowy.

Zawsze po uprzednim załatwieniu formalności administracyjnych (np. w postaci pozwolenia na przeprowadzenie prac budowlanych). Po uwzględnieniu wszelkich wymaganych czynników (np. stan budynku, otoczenie budynku, materiał z którego jest wykonany budynek itd.) dobieramy metodę rozbiórki. Z reguły jest to metoda tradycyjna, która opiera się na wykorzystaniu ciężkiego sprzętu w postaci koparki. Alternatywą jest metoda hydrauliczna, polegająca na stopniowym kruszeniu konstrukcji.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 602 220 981

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *