Kruszywo betonowe Żyrardów cena

Kruszywo betonowe Warszawa cena

Kruszywo to sypki materiał pochodzenia organicznego lub mineralnego. Kruszywa są z powodzeniem stosowane do wykonywania przeróżnych prac budowlanych. Służą jako jeden z głównych materiałów do produkcji zapraw budowlanych i betonów.

Powszechnie znana klasyfikacja dzieli kruszywa ze względu na ich pochodzenie oraz uziarnienie kruszywa (grubość kruszywa). Wyróżnia się kruszywa naturalne, powstałe na skutek erozji skał, które są uzyskiwane przez mechaniczne rozdrobnienie skał litych. W opozycji do naturalnego kruszywa jest kruszywo sztuczne, które są uzyskiwane w wyniku termicznej bądź innej modyfikacji. Mogą pochodzi z recyklingu po wcześniejszych budowlach.

Ze względu na uziarnienie, wyróżnia się kruszywa o wymiarach ziaren D (mniejsze lub równe 4mm) oraz kruszywa o wymiarach d (co najmniej 2mm).

Kruszywo betonowe Warszawa cena

Cena kruszywa betonowego (kruszywo betonowe Warszawa cena) może się różnić w zależności od dostawcy oraz jakości oferowanego kruszywa. Porównując ceny warto zwrócić uwagę na wielkość ziaren. Frakcja kruszywa powinna być dopasowana do właściwości gruntowych oraz wymagań projektowych. Istotnym elementem wpływającym na koszt jest transport materiału.

W celu poznania dokładnej ceny wraz z ceną transportu najlepiej skontaktować się bezpośrednio pod numerem telefonu +48 602 220 981

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *