Rozbiórki i wyburzenia Żyrardów

Rozbiórki i wyburzenia Żyrardów

Nasza firma oferuje rozbiórki i wyburzenia na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w bezpiecznym wyburzaniu różnorodnych obiektów budowlanych usuwamy zarówno niewielkie budowle, pojedyncze ściany jak i okazałe obiekty o dużych gabarytach. Wykonujemy rozbiórki i wyburzenia zarówno w budynkach o stabilnej konstrukcji jak i w takich, które wymagają szczególnej ostrożności. Wszystkie prace wykonujemy z należytym poszanowaniem zasad BHP, zawsze zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo.

Rozbiórki i wyburzenia Żyrardów

Prace budowlane są wykonywane przez doświadczoną kadrę. Do wykonywanych prac wykorzystujemy specjalistycznych sprzęt wyburzeniowy charakterystyczny dla prac rozbiórkowych.

Czym się różni rozbiórka od wyburzenia?

Rozbiórki i wyburzenia to terminy, które są z reguły stosowane zamiennie. W przypadku wyburzenia budynku mamy do czynienia z całkowitym usunięciem danego obiektu budowlanego. Mówiąc o rozbiórce, raczej mamy na myśli likwidację mniejszych fragmentów budynku. Tutaj ostatecznym celem również może być pozbycie się całego budynku jednak jest to dokonywane w sposób stopniowy. W prawie budowlanym oba pojęcia są traktowane toż samo. Oba pojęcie opisują ten sam cel, lecz różnią się przebiegiem prac likwidacyjnych.

Jeśli szukasz firmy wykonującej rozbiórki i wyburzenia to zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 602 220 981

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *