Transport maszyn budowlanych Żyrardów

Transport maszyn budowlanych Halinów

Transport maszyn budowlanych Halinów ze względu na wyjątkowo duże gabaryty odbywa się za pomocą transportu niskopodwoziowego. W transporcie tego typu przyczepy oraz naczepy mają obniżony pokład ładunkowy. Taka konstrukcja znacznie ułatwia załadowanie dużej maszyny budowlanej.

Transport maszyn budowlanych Halinów

Przed przystąpieniem do transportu koniecznie trzeba wziąć pod uwagę rzeczywistą wagę maszyny oraz jej gabaryty. Ładunek nie może wywierać zbyt dużego nacisku na osie pojazdu. Ponadto, nie może wystawać dalej niż 2 metry poza naczepę oraz 0,5 metra przed naczepę. W związku z czym w przypadku wielu maszyn w ramach przygotowania do transportu konieczny jest demontaż niektórych elementów. Na przykład w przypadku koparki demontażowi może podlegać łyżka do koparki.

Transport maszyn budowlanych Halinów

Oferujemy profesjonalny transport maszyn budowlanych. Dysponujemy szeroką flotą pojazdów. Ponadto, sami często przemieszczamy miejsce stacjonowania naszych maszyn w związku z czym mamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu operacji drogowych. Organizując transport maszyn budowalnych na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz bezpieczeństwo Państwa sprzętu.

W celu dokładnego omówienia szczegółów transportu rekomendujemy kontakt Halinów telefoniczny: +48 602 220 981

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *