Usługi rozbiórkowe na terenie Żyrardów

Usługi rozbiórkowe na terenie Konstancin-Jeziorna

Jesteśmy firmą oferującą usługi rozbiórkowe. Naszą specjalnością jest bezpieczna rozbiórka istniejących budynków oraz wyburzanie obiektów budowlanych. Dysponując specjalistycznym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą szybko i bezpiecznie przeprowadzamy prace rozbiórkowe na terenie Warszawy i okolic.

Nie boimy się wyzwań, chętnie podejmujemy się wyburzania budynków zarówno w dobrym jak w bardzo słabym stanie. Działamy niezależnie od gabarytów wyburzanego budynku oraz stanu konstrukcji.
Usługi rozbiórkowe na terenie Konstancin-Jeziorna

Szybkie bezpieczne i niezawodne rozbiórki Konstancin-Jeziorna

Wszystkie usługi rozbiórkowe wykonujemy przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Posiadamy profesjonalny sprzęt wyburzeniowy. Między innymi szczęki tnąco-kruszące, oraz młoty hydrauliczne.

Ponadto, dysponujemy flotą ciężkich pojazdów, które są bardzo pomocne podczas usuwania powstałego gruzowiska po wykonaniu prac rozbiórkowych. Pracujemy wedle sprawdzonych procedur, zgodnie z projektem wyburzeniowym.

Przed przystąpieniem do działań na terenie budowy z wymaganą precyzją dopasowujemy metodę i przebieg rozbiórki do rodzaju budynku, jego gabarytów oraz materiału z jakiego został wykonany.

W celu poznania szczegółowej oferty zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego: +48 602 220 981

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *