Usługi rozbiórkowe na terenie Żyrardów

Usługi rozbiórkowe na terenie Ożarów Mazowiecki

Jesteśmy firmą oferującą usługi rozbiórkowe. Naszą specjalnością jest bezpieczna rozbiórka istniejących budynków oraz wyburzanie obiektów budowlanych. Dysponując specjalistycznym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą szybko i bezpiecznie przeprowadzamy prace rozbiórkowe na terenie Warszawy i okolic.

Nie boimy się wyzwań, chętnie podejmujemy się wyburzania budynków zarówno w dobrym jak w bardzo słabym stanie. Działamy niezależnie od gabarytów wyburzanego budynku oraz stanu konstrukcji.
Usługi rozbiórkowe na terenie Ożarów Mazowiecki

Szybkie bezpieczne i niezawodne rozbiórki Ożarów Mazowiecki

Wszystkie usługi rozbiórkowe wykonujemy przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Posiadamy profesjonalny sprzęt wyburzeniowy. Między innymi szczęki tnąco-kruszące, oraz młoty hydrauliczne.

Ponadto, dysponujemy flotą ciężkich pojazdów, które są bardzo pomocne podczas usuwania powstałego gruzowiska po wykonaniu prac rozbiórkowych. Pracujemy wedle sprawdzonych procedur, zgodnie z projektem wyburzeniowym.

Przed przystąpieniem do działań na terenie budowy z wymaganą precyzją dopasowujemy metodę i przebieg rozbiórki do rodzaju budynku, jego gabarytów oraz materiału z jakiego został wykonany.

W celu poznania szczegółowej oferty zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego: +48 602 220 981

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *